Година ландшафтної поезії «Природа у віршах Михайла Теніченка»

2019-05-18

/Files/images/20190517_142036.jpg

18 травня у бібліотеці-філії № 5 відбулася година ландшафтної поезії «Природа у віршах Михайла Теніченка». Участь у заході взяли поціновувачі ліричної поезії різного віку. Разом з поетом Теніченком М. всі присутні вийшли до садочку біля бібліотеки, де, слухаючи нові вірші Михайла Григоровича, милувалися травневими краєвидами. Серце нашого поета-земляка віддане рідній землі, тож він щиро оспівує красу України у своїх творах. Найбільше сподобались слухачам вірші «Весняні скарби», «Село – це соняхи і мальви на осонні…», «Небесна блакить». З огляду літератури, що представлена на книжковій виставці «Лірика українських поетів», присутні дізналися про найкращі зразки ландшафтної лірики відомих українських авторів.