День краєзнавства

2019-09-19

/Files/images/20190919_122758.jpg

До дня міста у бібліотеці пройшов День краєзнавства «Єлисаветград – код унікальності».

На заході були присутні вчителі та учні школи №30. Бібліотекарі ознайомили їх з краєзнавчою фотовиставкою «Відкрий для себе рідне місто». Гість заходу письменник Карпов В.Є. розповів про таємниці міста, які він описав у книзі «Подорож у часі».

Діти дізналися про безліч цікавих історичних фактів, зокрема про скіфські знахідки, знайдені на Кущівському цвинтарі та на Соколівських хуторах. Присутніх зацікавила розповідь про нашого геніального земляка, піонера ракетної техніки і одного з авторів реактивного міномету «Катюша» Георгія Лангемака. Приємно було усвідомити, що ця сторінка з історії рідного міста є ще одним свідоцтвом про його унікальність.

Валентин Євгенович закликає берегти пам'ять про наше минуле, бо там криється код унікальності.