Ситуативна гра "Вчимося бути толерантними"

2013-11-15

/Files/images/DSC_0910.JPG

Ситуативна гра

Вчимося бути толерантними

До Міжнародного дня толерантності в бібліотеці пройшла ситуативна гра «Як проявляти толерантність». Бібліотекарі розкрили для юнацтва поняття «толерантність», показали приклади толерантної поведінки. На прикладі різних життєвих випадків читачі розібрали, як можна знайти вихід з конфліктних ситуацій, не ображаючи оточуючих і не принижуючи власної гідності.

Присутні на заході учні ЗОШ №30 стали учасниками ситуативної гри, де ведуча розповідала про різні життєві ситуації, а гравці пропонували шляхи їх вирішення. Після цього всі разом "виростили"символічну "квітку толерантності". Спочатку квітка була без пелюсток, поступово на ній виростали пелюстки з рисами та синонімами толерантності.

Всі присутні на заході зрозуміли, що бути толерантним і просто, і складно водночас, що це слово із 13 літер має дуже глибокий зміст.