Марафон безпеки

2020-02-26

/Files/images/20200226_143559.jpg

Бібліотека №5 разом з Кущівською гімназією приєднались до Програми підвищення безпекової культури пішоходів та велосипедистів «Будь видимим». Бібліотекарі провели майстерню з виготовлення флікерів та розповіли про обов’язкове носіння світловідбивних елементів для пішоходів у європейських країнах. Українці, як відповідальні громадяни, мають теж стати законослухняними пішоходами. За порадами бібліотекарів діти навчилися виготовляти флікери зі спеціального матеріалу, який надала компанія Пластикс-Україна.

Дітлахи одразу ж закріпили флікери на одязі і сумках та пообіцяли розповісти рідним і одноліткам про безпеку пересування по дорогах у вечірній час. Наші читачі тепер забезпечені світловідбивними елементами!