Творчий діалог поетів

2020-02-29

/Files/images/20200229_125620.jpg

Мешканці Кущівки в рамках проекту «Non-stop зустрічі в бібліотеці» під час творчої обідньої перерви зустрілися з віночком талановитих земляків – поетами Антоніною Корінь, Борисом Притулою, Михайлом Теніченком та Станіславом Новицьким. Кожен з них розповів про свої найновіші творчі здобутки, прочитав нові вірші. Цікаво було поспілкуватися з пані Антоніною, дізнатися, що ще з молодості вона мріяла про життя, наповнене цінностями, які не стануть тягарем, а будуть вічним натхненням. Це — любов до батька-матері, рідного краю, людей і просто любов — як вічний двигун творчості, як основна суть дороги життя. Цікавим вийшов її творчий діалог з товаришами по перу.

Присутні відкрили новий талант Стаса Новицького – артистичний. Він чудово продекламував гуморески Павла Глазового, не згірш за відомих акторів. Також величезне задоволення всі отримали від дуету Бориса Васильовича Притули та його дружини Валентини Тимофійовни. У їх виконанні прозвучали «На городі верба рясна…» та інші українські пісні. Прощаючись, вони подякували , проспівавши усім присутнім «Многая лета!». Творчий діалог талантів сприяв поширенню української культури, української мелодійної мови.