Читаємо вірші Костенко на честь ювілею

2020-03-04

/Files/images/20200204_131758.jpg
Бібліотека-філія №5 долучилася до Всеукраїнського флешмобу відеочитань поезії Ліни Костенко. Читачка бібліотеки Ольга Абаносімова продекламувала вірш «Три велетні». Пані Ользі, як і багатьом іншим нашим читачам, подобається більшість віршів відомої поетеси. Але вона вибрала саме цей вірш, тому що, на її думку, він відображає реалії життя нашого суспільства.

Серед найвідоміших творів Костенко – поеми «Берестечко», «Маруся Чурай», збiрки поезії «Вiтрила», «Сад нетанучих скульптур», а також перший прозовий роман «Записки українського самашедшого».

За історичний роман у віршах «Маруся Чурай» авторка була удостоєна Державної премії ім. Шевченка.

Читачі насолоджуються творами Ліни Василівни і бажають їй міцного здоров'я та поетичного натхнення.