Екологічний квест

2020-07-21

/Files/images/20200724_Фото Презен.jpg

Бібліотека-філія №5 взяла участь у обласному конкурсі «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь» у номінації «Кращий квест з екологічної тематики».

На конкурс представлена слайд-презентація екологічного квесту «Вартові майбутнього».

Головною метою еко-квесту було формування у користувачів бібліотеки основ екологічної культури та бережливого ставлення молоді до навколишньої природи, шанобливого ставлення до себе і до людей.

Цей квест відбувся ще до карантину, як ігрова пригода, під час якої учасникам потрібно було пройти 6 станцій, на кожній їх чекали різноманітні цікаві завдання: розпізнати екологічні позначки товарів, завершити приказки про воду, вибрати альтернативні джерела енергії та інші. Учасники заробляли бали, які фіксувались у маршрутному листі, а також отримали по одному пазлу з частиною вислову про природу «За чисті води, за чисті ріки боротись будемо навіки!».

Квестівці зазначили, що це була година веселощів, азарту, гарного настрою, лідерства та перемоги. Цю презентацію надіслано всім квестівцям і вона викликала у них приємні спогади, а серед мешканців мікрорайону підвищився престиж бібліотеки.