Консультація по реформі місцевого самоврядування.

2020-09-15

/Files/images/20200915_121647.jpg

У приміщенні бібліотеки №5 з 12 вересня відновився прийом громадян помічником депутата Міської ради Кріпака С.В. Мешканці мікрорайону, що прийшли на прийом цього дня, отримали від бібліотекарів консультацію на таку всім цікаву тему, як реформа радянської системи районування. Бібліотекарі, користуючись матеріалами преси, розповіли, наскільки застаріла система не відповідала вимогам сучасності – адже з минулого століття значно змінилося співвідношення між міським і сільським населенням, кількість жителів у населених пунктах, економічна зайнятість. Скорочення кількості районів проводиться одночасно з переданням функцій районних адміністрацій громадам. Всі адміністративні послуги населення отримуватиме у своїй громаді, а основні фінансові ресурси (місцеві податки, збори, освітня субвенція) будуть зараховуватись до місцевих бюджетів. Завдяки реформі місцеве самоврядування має перейти від декларативного формату до фактичного.

Консультація проводилась індивідуально з кожним відвідувачем протягом дня.