Світловідбивачі та безпека на дорозі

2021-01-21

/Files/images/IMG_20210122_151722.jpg

Бібліотекарі філії №5 взяли участь у навчальній онлайн-сесії на тему «Інстинкт самозбереження. Як світловідбивачі та тваринні інстинкти можуть врятувати вас на дорозі».

Спікерка Ольга Дробишева, голова громадської організації «Traffic Chaiienge» розповідала про те, як не робити помилки на дорозі.

Мова йшла про те, як важливо для безпеки пішоходів мати на верхньому одязі світловідбивні елементи. Розглядалось питання, як краще розмістити світловідбивачі на транспортних засобах.

Після заходу учасники навчання задавали питання пані Ользі, які їх хвилюють. Було пояснено, що люди схильні користуватися найнебезпечнішими шляхами; з-поміж пішоходів, найбільш вразлива категорія – це діти; а з-поміж дітей найбільш вразливі діти з найбідніших родин. Бібліотекарі планують у майбутньому допомогти дітям з цієї категорії під час подальших заходів по безпеці на дорозі.

Координатор агенції сталого розвитку «Хмарочос», Ірина Ткаченко, розповіла про об’єднання поліції, громадськості і місцевих органів влади.

Наступне навчання буде присвячене вивченню дослідження проблемам безпеки руху у своїй громаді.