Небесна Сотня в пам’яті навіки

2021-02-19

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що за наказом Президента відзначається в Україні 20 лютого, як вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Бібліотекарі філії № 5 вшанували подвиг героїв, створивши книжкову виставку «Небесна Сотня в пам’яті навіки». Під час огляду літератури з виставки найменші користувачі дізналися, що 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Того дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею», а під час прощання із загиблими лунала пісня «Плине кача…», яка стала українським народним реквіємом. Діти вирізали з білого паперу фігурки янголят і прикрасили ними виставку. Ці янголятка символізують вічну пам’ять про героїв, що житиме в серцях щирих українців.

Бібліотекарі разом з користувачами запалили свічку пам’яті та схилили голови у хвилині мовчання.