Новинки від Українського інституту книги

2021-04-20

Завдяки «Програмі поповнення фондів публічних бібліотек» бібліотека №5 отримала від Українського інституту книги 16 нових книг. Мета цієї Програми – донесення найкращих книжок сучасної і світової літератури до читача по всій країні. Серед новинок є книги на різні смаки: від художньої прози до науково-популярних видань. Користувачі зацікавилися книгами про підвищення імунітету, про збереження здоров’я, про виховання дітей. Автори більшості книг – всесвітньо відомі науковці. Наприклад, доктор медицини Стівен Гандрі виклав свої погляди у роботі «Парадокс довголіття». Він дає поради, як залишатися молодим до старості.

Є також і твори українських авторів – гостросюжетний роман Андрія Кокотюхи «Третій рівень» та роман від золотого письменника України Володимира Лиса «Острів Сильвестра». Книги чекають на вас дорогі читачі.