Бути обізнаним – бути захищеним

2021-04-29

Відповідно до Указу Президента України щороку 28 квітня у країні відзначається Всесвітній день безпеки і здоров’я на роботі. Його девіз - «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - інвестуємо зараз у стійкі системи БЗР».

Для покращення обізнаності користувачам бібліотеки №5 МЦБС м. Кропивницького запропоновано інформацію про те, як правильно діяти, щоб не створювати небезпечних ситуацій на робочому місці. Впродовж дня проводилися бесіди, направлені на формування у користувачів свідомого ставлення до культури безпеки праці.

З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Масштабний перехід на дистанційну роботу створив багато можливостей для працівників, але викликав потенційні ризики, зокрема психосоціальні та ризики насильства. В умовах карантину особлива увага приділяється тому, як на роботі уберегтися самому і вберегти колег від вірусних інфекцій. Також всі відвідувачі ознайомилися з правилами збереження сприятливого психологічного мікроклімату у колективі.