Виставка-хобі «Світ фантазій»

2021-05-14

/Files/images/IMG_20210513_104138.jpg

В читальному залі бібліотеки №5 відкрилася виставка-хобі народної майстрині Ольги Тимофієвої «Світ фантазій». Ця виставка проходить в рамках проєкту «Non-stop зустрічі в бібліотеці». Він представляє собою серію зустрічей з цікавими людьми, що по суті і є родзинкою проєкту. Пані Ольга багато часу, зусиль і любові вкладає у кожен свій шедевр. Техніка виконання бездоганна, відшліфована роками. До речі, періодично в бібліотеці вона проводить свої ексклюзивні майстер-класи.

На виставці представлені вишиті бісером картини різної тематики. Особливу увагу читачів привернули роботи «Дама з собачкою», «Дівчина з трояндами» та виконана в ретро-стилі картина «Освідчення». Дітлахи були у захваті від картин «Птах щастя на блакитній квітці», «Папуги на гілочках сакури» та «Шотландський тер’єр».

Символ кохання, радості, злагоди і миру майстриня зобразила на картині «Лебеді на світанку». Сюжети багатьох картин є ілюстраціями до відомих літературних творів.

Помилуватися картинами можна буде протягом травня - червня. Вхід вільний.

Ласкаво запрошуємо!