Час подбати про власну безпеку!

2021-05-22

/Files/images/IMG_20210512_154829.jpg

Команда «Зебра» бібліотеки №5 МЦБС м. Кропивницького продовжує знайомити своїх користувачів з безпекою учасників дорожнього руху. Бібліотекарі провели майстер-клас з виготовлення флікерів для учнів Кущівської гімназії. 11 дітлахів виготовили світловідбивні брелоки для себе і своїх рідних. Бесіда про зміни у сучасному українському законодавстві розповіла про необхідність флікерів у пішоходів в темний період доби.

Флікер – це невеличка наклейка, яка:

- відбиває світло в темряві,

- розміщається на одязі, взутті, рюкзаках,

- дає можливість помітити пішохода з відстані 400 метрів,

- буває у вигляді смайлика, іграшки, пластини, значку, плоского брелка.

У країнах, де використання флікерів стало обов'язковим, кількість ДТП за участю пішоходів значно знизилася.

Беріть до уваги! Вбезпечте себе і власних дітей в темну пору доби.

Бібліотека працює в рамках проєкту “Амбасадори безпеки”, що втілюється за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади +у партнерстві з Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" та Управлінням патрульної поліції у Кіровоградській області.