Інформаційна година онлайн «Відновлення екосистем»

2021-07-07

У бібліотеці №5 відбулася інформаційна година онлайн «Відновлення екосистем» (яка проходила також і офлайн). Користувачі бібліотеки ознайомилися з літературою з книжкової викладки «Піклуючись про природу – рятуєш себе» що привертає увагу до сучасних екологічних проблем суспільства. Учасники погодилися, що у часи, коли стала очевидною деградація природних екосистем, особливого значення набувають екологічні знання, які дадуть змогу пом’якшити удари природи по людству.

Ми живемо в часи, коли екосистеми деградують безпрецедентними темпами. Демографічний вибух, величезні нагромадження відходів людської діяльності за одночасного виснаження практично всіх видів природних ресурсів спричинили глобальну екологічну кризу. Деградація природних систем життєзабезпечення та наростання руйнівних процесів у біосфері стає дедалі очевидним. ООН проголосила 2021-2030 роки Десятиліттям відновлення екосистем.

Десятиліття відновлення екосистем спрямовано на активізацію зусиль щодо масштабного відновлення деградованих і пошкоджених екосистем задля ефективної боротьби зі зміною клімату, підвищення продовольчої безпеки, водопостачання та біорізноманіття.Відновленняекосистем визначається як процес відновлення екологічної функції ландшафтів, лісів, озер і океанів.

Кiлькiсть переглядiв: 32