Дискусія «Перспективи книговидання Кропивницького»

2021-07-10

Колектив філії № 5 приєднався до міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці» та провів з користувачами дискусію на тему «Перспективи книговидання Кропивницького». Цікавим був виступ громадської діячки, письменниці Надутенко О.В. про загальні питання перспектив книговидання у нашому місті.

Під час дискусії відбулася також презентація макету нової книги письменника, краєзнавця Карпова В.Є. «Силуети крізь час». Всі присутні охоче взяли участь у вільному обміні думками щодо того, якою має бути сучасна книгозбірня, чи це має бути бібліотека знань чи бібліотека емоцій. Думки розділилися, адже кожен бажає знайти у книжковому океані щось своє, на користь розуму і на потіху серцю. Всі погодилися, що істина лежить, як завжди, посередині. У бібліотеці мають бути видання різного плану на будь-який смак.