Десант-вшанування «Хай вашому віку не буде ліку»

2021-10-01

/Files/images/IMG_20211001_161730.jpg

Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні, але ніколи не забудемо ми того, що зроблено руками людей старшого покоління. Вони могутня основа нашої історії.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Серед користувачів бібліотеки №5 багато літніх людей, які не уявляють свого життя без читання. Щоб відзначити День людей похилого віку, бібліотекарі разом з волонтерами відвідали вдома самотніх користувачів, яким через хвороби важко дістатися до бібліотеки. Привітавши їх на вулиці або на подвір’ї, вручили їм квіти, солодощі, нові книги і газети для читання.

Всі старенькі були дуже раді, дякували за увагу і сказали, що для них найважливіше – це спілкування, яке надихає їх на позитивні думки.