Перегляд відеофільму «Енергозбереження»

2021-10-26

Бібліотека №5 долучилася до національної програми енергетичного «лікнепу» і провела перегляд відеофільму «Енергозбереження та енергоефективність». Ця тема нині надзвичайно актуальна. Присутні отримали корисні поради, як можна зменшити витрати енергії в побуті, наприклад, не залишати ввімкненими в мережу зарядні пристрої для мобільних приладів, тощо. Гарячу дискусію викликала ідея кліматичного дизайну. Техніки такого дизайну найкраще застосовуються до нового будівництва, але окремі елементи може бути застосовано і під час осучаснення будівель, що вже існують.

Бібліотекарі оформила книжкову викладку-пораду «Споживай енергію розумно». Крім тематичних книг, виставка містить матеріали, роздруковані з мережі Інтернет, про відновлювані джерела енергії: вітер, сонячне випромінювання, енергію морів та океанів.