Рейтинг «Краща книга року»

2022-01-10

Кущівська бібліотека провела традиційне соціологічне дослідження «Книга року». Найбільше схвальних відгуків отримали такі твори – «Притулок семи вітрів» Дарини Гнатко (перше місце у рейтингу), «Справа мертвого авіатора» Олександра Красовицького (друге місце) та «Букет из Оперного театра» Ірини Лобусової (третє місце). Можна похвалити наших читачів за добрий смак, адже всі вищевказані твори талановито написані, легко читаються, тримають увагу на карколомному сюжеті від першої до останньої сторінки.

Приємно, що все більшу популярність завойовують твори українських письменників. Дуже сподобались читачам твори Дарини Гнатко. Дарина Гнатко (Юлія Іргізова) — сучасна українська письменниця з Кременчуку, дипломант літературного конкурсу «Коронація слова». Пише історичні твори про жіночі долі, про кохання. Хоча авторка прийшла до письменництва випадково, з першої спроби пера її твори припали до серця багатьом.

На відміну від пані Гнатко, Олександр Красовицький – директор і головний редактор видавництва «Фоліо». У співавторстві з Євгенією Кужавською він дебютував як автор історичних детективів. Його «Справи…» теж набувають популярності. Сюжети творів розгортаються у Києві, відтворюють атмосферу, що панувала у столиці на початку ХХ століття.

Так само реально змальовує минуле рідного міста одеситка Ірина Лобусова. Вона професійна журналістка і кіносценаристка, а найголовніше – одеситка у восьмому поколінні, закохана у таку незвичайну і коштовну «перлину біля моря» – Одесу. В серії «Ретророман» вийшли вже кілька її книжок, і всі зацікавили читачів.