Виставка-айстопер «Всьому початком є любов»

2022-02-12

До найромантичнішого свята року ­­- Дня Святого Валентина у бібліотеці №5 організовано книжкову виставку-айстопер «Всьому початком є любов». Багато письменників, поетів, композиторів присвятили чудовому почуттю свої твори. Любов – це почуття про яке писали у всі віки, яке надихало на лицарські подвиги і двобої.

На виставці представлені цікаві книги про кохання та вишиті картині бісером талановитої народної майстрині Ольги Тимофієвої. Сюжети її робіт відображають вічну тему взаємин чоловіка і жінки. Це улюблена тема авторки, яка також не залишає байдужими багатьох наших читачів.

Споглядання романтичних картин спонукає користувачів взяти з виставки книгу таких відомих майстрів любовних романів як Картленд, Коултер, Джойс та інші.

Бібліотека вітає усіх з Днем закоханих і запрошує поринути в атмосферу кохання!

Помилуватися картинами можна буде до 15 березня. Вхід вільний.