Відкрилась виставка декоративного розпису

2022-04-07

/Files/images/IMG_20220406_135106.jpg

Для жителів мікрорайону Кущівка та для всіх бажаючих бібліотека №5 презентує персональну виставку картин Валентина Карпова «Декоративний розпис». Валентин Євгенович - відомий місцевий письменник, краєзнавець та громадський діяч.

Виставка розкриває ще одну грань талановитої особистості Карпова - його дар як художника. На картинах бачимо, наскільки різноманітним є світ самобутнього національного декоративного розпису: полтавського, косівського, петриківського та інших. Відвідувачі бібліотеки отримають можливість познайомитись з картинами пана Валентина і краще дізнатися про самого автора, зазирнути в його творчу майстерню.

Ця подія проходила в рамках проекту «Non-stop зустрічі в бібліотеці», що являє собою серію зустрічей з цікавими людьми міста.