Як працює бібліотека в умовах воєнного стану та що пропонує переселенцям

2022-04-13

В умовах воєнного стану бібліотека №5 надає безкоштовні послуги своїм відвідувачам, у тому числі й переселенцям. З цікавого для переселенців: важливо, що у бібліотеці можна відсканувати документи, зробити їх ксерокопію, зарядити гаджети. Ще одна доречна опція для переселенців - це можливість скористатися комп’ютером, публічним доступом до мережі Інтернет та безкоштовним Wi-Fi.

Бібліотекарі пропонують не лише провести вільний час у бібліотечному просторі а й ознайомитись з найкращими зразками української, світової та краєзнавчої літератури.

Сьогодні до нас завітала сім’я переселенців з-під Києва. Дітлахи роздивлялися яскраві книжки, почитали про динозаврів. Дошкільнятко Ерік сказав, що від дуже любить нашу країну та українські народні пісні.

Бібліотека працює з вівторка до суботи з 10-ї до 18-ї години.