Лялька-оберег для захисників України

2022-06-15

Невеличка лялька-мотанка з прив’язаною до неї ладанкою. Такий янгол-охоронець відправиться на фронт для наших захисників.

Бібліотекарі разом з волонтерами взяли участь у майстер-класі по виготовленню оберегів для воїнів. Такі обереги діти хочуть подарувати всім захисникам країни. Тому у волонтерському пункті, що діє при Кущівській гімназії волонтерка Вікторія Релушко вчить дітей гарно виготовляти ляльок.

Активні читачі бібліотеки малюють патріотичні листівки з добрими побажання захисникам рідної землі. А волонтерка пані Тетяна регулярно збирає всі обереги, малюнки та передає їх бійцям на фронт.

У майстер-класі взяли участь діти наших переселенців, які висловили побажання, щоб швидше настав мир і можна було б всім повернутися додому та до мирного життя.

Бібліотека перейняла цю естафету і надалі запрошує долучитися до акції «Оберіг для захисника» всіх користувачів бібліотеки та небайдужих людей мікрорайону.