Світловідбивні флікери

2022-07-01

У бібліотеці-філії №5 відбувся майстер-клас «Світловідбивні флікери» у рамках проекту #АмбасадориБезпеки.

Під час майстер-класу юні читачі навчилися виготовляти своїми руками флікери із запропонованих матеріалів. Біля книжкової викладки «Твоя служба безпеки» дізналися в про зміни у сучасному українському законодавстві. Бібліотекарі розповіли про необхідність світловідбивних елементів на одязі пішоходів в темний період доби. Дітлахи познайомилися з варіантами флікерів різноманітних форм, які можна наліпити на одяг та сумку. Також можна зробити себе більш видимим за допомогою світловідбивних стрічок.

Флікери вироблені своїми руками стануть в нагоді під час дорожнього руху та убезпечать маленьких пішоходів від дорожньо-транспортних пригод.