Перехрестя думок «Жінки і чоловіки: гендер для всіх»

2022-08-11

11 серпня у бібліотеці №5 відбувся «Жінки і чоловіки: гендер для всіх» у формі перехрестя думок. Користувачі дізналися про зміст поняття «гендер», про різноманітні прояви гендерної нерівності в нашому суспільстві. Література з книжкової виставки «Психологічний якір» змусила замислитися над процесами змін у соціальній реальності, спрямованих на забезпечення рівних прав і можливостей, незалежно від статі. В процесі обговорення присутні висловлювали різні точки зору на гендерні проблеми, навіть протилежні. Загалом дійшли до висновку, що істина, як завжди, десь посередині, подалі від крайнощів. Більшість учасників заходу обрали собі для читання книги Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?», Джона Грея «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери», Ірени Тіодорович «Мовчи і пливи!». Бібліотекарі ознайомили присутніх з буклетом «Гендерна рівність. Основні поняття».