Відкритий мікрофон «Дожити до ста!»

2022-10-01

Бібліотека приділяє велику увагу окремим соціальним групам користувачів з метою задоволення їх потреб. Кожного року всі збираються на святкування Дня людей похилого віку. В ці дні зустріч пройшла незвично, у формі відкритого мікрофону «Дожити до ста!». Бібліотекарі брали імпровізоване інтерв’ю, під час якого присутні розповіли, що їм допомагають жити улюблені заняття, серед яких на першому місці читання. Так, Кленова Олена розповіла, як вона допомагає дочці і онучці, користуючись порадами з періодичних видань «Діло хазяйське», «Хазяїн», «Істинне здоров’я». Тих, хто відвідав цього дня бібліотеку, чекав огляд періодичних видань «Що робити на пенсії?».

Також усі ознайомилися з переліком інформаційних послуг, які можна отримати в бібліотеці. Присутні зазначали, що для багатьох немолодих людей бібліотека є центром спілкування і можливістю отримати необхідну інформацію.