Книжкова виставка-інсталяція «Степ та воля – козацька доля»

2022-10-11

До Дня українського козацтва бібліотека пропонує книжкову виставку-інсталяцію «Степ та воля – козацька доля», на якій представлені сучасні дослідження різних аспектів українського козацтва, а також козацький феномен – традиції та звичаї козацтва у сучасному українському війську.
Творчість багатьох письменників містять історичні твори про часи козаччини. Це книги Михайла Старицького, Володимира Сосюри, Богдана Лепкого, Юрія Мушкетика, Миколи Гоголя, Данила Кулиняка, Олекси Різниченко та інших.
З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.Образ захисника, котрий стоїть за честь та волю нашого народу, міцно закарбувався в пам’яті поколінь.
Тож козак в українській культурі – воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього народу.