Майстер-клас «Оберіг для воїна»

2023-01-17

У бібліотеці-філії № 5 МЦБС м. Кропивницького відбувся майстер-клас «Оберіг для воїна».

Юні читачі навчилися виготовляти слов’янський оберіг з кольорових ниток, щоб захистити воїнів в бою. Ознайомившись з книгами з виставки «Наші герої, наша пам’ять», дізналися про початок неоголошеної війни в Україні, про фронтові будні воїнів. Кожна книга — це спогад про наших захисників, про їх непросту, відважну роботу на фронті.

Обереги, створені руками наших дітей, стануть гарним подарунком для воїнів та допоможуть їм у нелегкій службі, захистять від лиха. Бібліотекарі регулярно передають волонтерам мікрорайону Кущівка всі обереги, малюнки для посилок бійцям на фронт.

Учасники майстер-класу переконані, що обереги додадуть нашим захисникам впевненості в тому, що їх героїзм не марний.