Артпростір «Захопливе хобі і чудовий антидепресант»

2023-02-11

Кущівська бібліотека відкрила артпростір. Це місце зустрічі та вир приємних подій для відвідувачів. Основою артпростіру є хобі народної майстрині, читачки бібліотеки, Ольги Тимофієвої. Відвідування цієї виставки дає можливість зануритися в безмежний світ рукоділля, мистецтва та фантазії.

На загальний огляд представлені вишиті бісером картини зимової тематики. Особливу увагу читачів привернули серії робіт «Merry christmas» та «Біля театру». Користувачі бібліотеки у захваті від картин серії «Закохані» і вважають їх найкращим антидепресантом.

Громада мікрорайону також високо оцінила роботи пані Ольги та чекає на нові шедеври.

Приходьте, і ви переконаєтесь, як хобі, що переросло в натхнення, може дарувати людям радість і задоволення.

Помилуватися картинами можна буде протягом лютого. Вхід вільний