Бібліокав’ярня «Смачне читання»

2023-03-08

8 березня користувачів бібліотеки приймала бібліокав’ярня «Смачне читання». Відвідувачі мали змогу ознайомитись з виставкою нових надходжень «Нові сучасні видання», де представлені новинки бібліотечного фонду, що смакуватимуть будь-кому – поезія, проза, науково-популярні твори тощо.

Читачі звернули особливу увагу на містичні детективи Сергія Пономаренка, фантастичні пригоди на історичному тлі таких відомих авторів як Філіп Ванденберг і Сімона Вілар.

Привабили користувачів фантастичні пригодницькі романи на історичному тлі «Лазарит» і «Паладин». Їх авторка – українська письменниця Сімона Вілар. Присутнім цікаво було дізнатися, що справжнє ім'я письменниці - Наталя Гавриле́нко. Працює вона у жанрах фентезі, альтернативної історії та історичної прози. За освітою – історик. Основна тема її історико-пригодницьких романів — Стародавня Русь, середньовічна Англія та Шотландія, Скандинавія та Франція.

Усі відвідувачі обрали собі нові книги для смачного читання вдома.