У бібліотеці стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

2023-03-21

«Якщо читає дитина,

Україна буде вільна і єдина!»

21 березня відбулося відкриття Тижня дитячого читання літературною замальовкою «Казкарі-чарівники». Бібліотекарі разом з малечою пограли у гру «Вірю – не вірю», а у мовознавчому таймі довідалися, з якої країни автор та яка рідна мова героїв літературних казок. Діти занурилися у світ казки: переглянули, почитали, пограли, послухали, згадали та відтворили найулюбленіші казки.

Під час презентації виставки «І книги теж справляють іменини», читачі дізналися про ювілеї українських та відомих казкарів світу.

Всі присутні були активними, позитивними, до кінця вислуховували думку іншого учасника, сміливо і захоплено включалися у ігри та творчі завдання. Найактивніші діти отримали солодкі призи.

Попереду наших читачів чекають нові відкриття в захоплюючому світі книжок.

24 березня відбудуться голосні чуйні читання «Читаємо з Мумі-мамою».

29 березня запрошуємо на мультіпедію «Пригоди козака Енея».

4 квітня відбудеться святкове патті «Об’єднані талантом», під час якого на користувачів чекає бібліокав’ярня «Смачне читання».

Тиждень тільки розпочався, поспішить завітати до бібліотеки та взяти участь у цікавих акціях!