Відгуки про фотовиставку на Кущівці

2018-03-27

/Files/images/20180316_153312_HDR.jpg

В читальному залі бібліотеки №5 відкрилася виставка фоторобіт нашого видатного земляка Василя Ковпака. Захід відбувся за сприяння депутата міської ради Сергія Кріпака, спільно з галереєю «Єлисаветград» та її власником М. Цукановим. Ця подія проходить в рамках бібліотечного проекту нон-стоп, який являє собою серію зустрічей з цікавими людьми міста.

Презентація проходила в дружній атмосфері та зацікавила мешканців Кущівки. Діти й дорослі у захваті роздивлялись та коментували вражаючі кадри: повінь 80-го року, будівництво театру, приїзд до міста космонавтів Л. Попова і В. Рюміна.

Присутні дізналися, що Василь Ксенофонтович був залюблений у свою роботу, він був всебічно обдарованою людиною, мав акторські здібності. Любив ляльковий театр, сам створив і керував Богданівським молодіжним самодіяльним ляльковим театром «Горицвіт», навіть грав у цьому театрі; тому окрема серія фотографій присвячена його акторам.

Роботи фотохудожника віддзеркалюють життя міста і області у період від 50-х до 80-х років минулого століття. Користувачі бібліотеки отримали можливість познайомитись з тогочасним життям мешканців міста і краще дізнатися про самого фотохудожника, зазирнути в його творчу майстерню. Всі зацікавлено роздивлялись світлини знайомих вулиць, згадували події тих років. Люди старшого віку впізнавали на фото знайомі обличчя як видатних наших земляків (молодий Кривохижа, юна Червінська, Гіталов), так і простих працівників, що у ті часи будували нові будинки, виховували дітей, веселилися у свята. Молодь з подивом прислухалася до спогадів старших.

Фотовиставка буде доступна увазі користувачів бібліотеки до 30 березня.

Запрошуємо всіх бажаючих.