«Моя Україна - колиска козацької волі»

2020-10-13

/Files/images/IMG_20201001_143633.jpg

До Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни бібліотека №5 підготувала книжкову виставку «Моя Україна - колиска козацької волі». В історії українського народу особливе місце посідає козацтво – гордість, сила та опора нації протягом багатьох століть. Козацтво – носій гетьманського коду предків, це непереможний і незламний дух Хмельницького, Сірка, Сагайдачного.

На виставці представлені книжкові видання про історію запорізького козацтва, славні бойові подвиги українських «лицарів духу».

Наприклад, книга Тараса Каляндрука «Дітям про козаків» розрахована на дітей та всіх, хто цікавиться історією. Найважливішим для козаків в бою було вміння блискавично приймати рішення у найнесподіваніших ситуаціях. А якою ж була культура українського козацтва? Шанувалися військові традиції та звичаї? Та чи існувала спеціальна психофізична підготовка козаків? Книга пропонує відповіді на ці питання та доповнює цікавою історією про характерників та пластунів