Героїко – патріотичні читання

2018-05-08

8 травня працівники бібліотеки № 5 Кіровоградської МЦБС провели героїко – патріотичні читання «Не підлягає забуттю», присвячені Дню перемоги над нацизмом.

Присутні ознайомилися зі змістом фотодокументів і історичними розвідками про події того часу. Обрали для читання вголос уривки з книги місцевого письменника Василя Даценка «Щоб пам’ятали». Користувачі дізналися про трагічні подробиці років окупації нашого міста, про героїзм наших земляків на фронті і у тилу, про невимовну радість у день Перемоги. А з книги «Велика війна» зачитали спогади В.Шурапова «Не висиха сльоза душі» про його дитячі враження від років окупації. У книзі наводяться слова одного з солдатів, що вижив у воєному пеклі: «Немає справедливих війн. Всі війни злочинні».

Несподіванкою був виступ юнака Трякіна Артура, який продекламував власний вірш про війну, написаний після ознайомлення з книгою Сабурова О. «Відвойована весна».

До заходу була підготовлена книжкова виставка-реквієм «Роки війни – століття пам’яті». Присутні ознайомились з книгами, які є у бібліотеці та взяли їх для прочитання.