Година спілкування «Мікроклімат вашого дому»

2018-07-04

До 100-річчя від дня народження видатного земляка Василя Олександровича Сухомлинського бібліотека№5 провела годину спілкування «Мікроклімат вашого дому». З огляду літератури, представленої на виставці «Поради великого Вчителя», присутні дізналися, які питання у виховному процесі Василь Олександрович вважав найважливішими; які книги по родинній педагогіці можна прочитати у бібліотеці. Його неординарність та педагогічний талант стали легендою. Він написав багато робіт, в яких давав слушні поради по вихованню дітей. Ці поради корисні і зараз, і не тільки педагогічним працівникам. Батькам, що відповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків, не зайве буде ознайомитись з їх змістом. Вираз «Мій дім – моя фортеця» означає, що кожна людина має почуватися у власній родині захищеною не тільки фізично, але й морально.

Спілкуючись про різні конкретні проблеми виховання підростаючого покоління, всі наочно побачили, що мудрі поради Василя Олександровича залишаються актуальними і в наші часи.