Свято мікрорайону «Кущівські гуляння»

2018-10-13

/Files/images/20181013_141029.jpg

13 жовтня бібліотека прийняла участь у святі мікрорайону «Кущівські гуляння». Під час проведення свята на прибібліотечній території відбулася презентація фотоекспозиції «Втрачені святині». Експозиція розповідає про минуле і сьогодення семи старовинних храмів міста. Грав духовий оркестр, прозвучала пісня «Кропивницький», виступив дитячий ансамбль «Метелиця». Талановиті учні школи №30 підготували для присутніх творчі номери. На виставці майстринь «Хенд мейд» зі власноруч вишитими рушниками і картинами чарувала серця наша читачка Ольга Тимофійова. Наш постійний читач краєзнавець і письменник Карпов В.Є. був в центрі уваги, розповідаючи про минуле мікрорайону та наголошуючи, що цікаві подробиці з історії Кущівки можна знайти у бібліотеці. Присутні охоче прийняли участь у вікторині «Історична спадщина». Ті, хто вірно відповідав на питання вікторини, нагороджувалися солодощами. Учасники свята висловлювали бажання записатися до бібліотеки, щоб детальніше ознайомитися з книжковими виставками і краєзнавчою літературою. Присутні відпочили, повеселилися, дізналися про історію міста та рідного мікрорайону.