Рейтинг «Книга року – 2017»

2017-12-20

/Files/images/Фото1511.jpg

Наприкінці року у бібліотеці-філії №5 традиційно проводиться соціологічне дослідження «Книга року-2017». Бібліотекарі визначили книги, які запам’яталися нашим користувачам з прочитаного у 2017-му році. Перш за все слід відзначити, що користуються великою популярністю детективи і жіночі романи старих, перевірених часом авторів – Літвінових, Устінової, Донцової, Серьогіна, Акуніна, Катерини Вільмонт, Тетяни Веденської, Аліни Знаменської, Наталі Андрєєвої. Переважна більшість опитаних постійно замовляють нові книги вищевказаних авторів.

Звичайно ж, читацька аудиторія звернула увагу на нові книги українських і зарубіжних письменників, які з’явилися на бібліотечних поличках недавно. Все більшу популярність отримують книги Василя Шкляра, наприклад твір «Маруся» найбільш запам’ятався.

Багато опитаних вказали книги Наталі Тисовської «Секрети старої стрільниці» та Богдана Коломійчука «В’язниця душ». Сподобались і інші твори цього автора про пригоди невгамовного львівського комісара Адама Вістовича. Та найбільше схвалення отримала книга Світлани Алєксєєвої «Там, где живет любовь». Історія з приватного життя молодої жінки не полишила наших читачок байдужими. Написана просто і доступно, зрозумілою мовою, вона знайшла відгук у кожному жіночому серці. Ця книга і зайняла перше місце у рейтинзі. Всі, хто прочитав її, висловили бажання ознайомитися з іншими творами С. Алєксєєвої.

Юні читачі також обрали кращу книгу року. Більшості з них сподобалась збірка оповідань Оксани Сайко «Новенька та інші історії». Книжка видана у 2012-му році, але продовжує залишатися улюбленою для читачів дитячого відділу, бо вона дає відповіді на актуальні питання, що бентежать сучасних дітлахів. Як жити, коли батьки на заробітках, а без них дуже сумно? Що робити, коли разом з товаришем потрапиш у халепу – рятувати товариша чи рятуватися самому? Чи варто домагатися перемоги на конкурсі краси будь-якою ціною? Якщо вчитель недобрий – воювати проти нього чи поспівчувати йому? За цю книгу проголосували 80 процентів опитаних дітлахів.

Кiлькiсть переглядiв: 876