Міні-вистава за п’єсою М. Кропивницького

2018-05-11

/Files/images/DSC_6466 (3).JPG

«Дай серцеві волю, заведе в неволю»

11 травня у бібліотеці №5 відбулася міні-вистава за твором М.Л. Кропивницького «Дай серцеві волю, заведе в неволю». Щоб познайомитися з традиціями драми 19 сторіччя, обрали вищевказану п'єсу. Читачі зіграли уривок з 3 дії (ява 4 і 7).

Бібліотекарі підготували скорочений варіант вистави, роздали слова, провели кілька репетицій та оформили книжкову виставку « Театр як доля».

Ролі виконували юні талановиті користувачі дитячого відділу бібліотеки, у яких виявилися акторські здібності.

Найбільше сподобалась комедійна сценка розмови між Іваном (Шахмін Максим) і Музиками (Волощук Михайло і Херсун Максим). Виконавці ввійшли в образ і порадували глядачів щирою грою. Дівчата: Одарка (Мухіна Юля) і Маруся (Андріященко Карина) теж чудово вели сюжетну лінію.

Всі присутні зрозуміли, що творчість класика української драматургії нерозривно пов’язана з традиціями українського народу.

Запрошена на захід вчителька української мови та літератури Писанко Н.А. дала учням завдання на літо: прочитати цей та інші твори Марка Кропивницького. А бібліотекарі їм в цьому допоможуть.