Літературний набат «Біль і тривоги Чорнобиля»

2018-04-25

25 квітняу бібліотеці № 5 Кіровоградської МЦБС відбувся літературний набат «Біль і тривоги Чорнобиля».

З користувачами бібліотеки зустрілися члени громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дубенський О.М., Гуца В.М., Пєрвой Д.М., Хоменко Г.В., Онищенко З.М.

Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Дубенський Олександр Михайлович розповів молодим користувачам подробиці тих трагічних подій весни 1986 року, що назавжди змінила його особисту долю та долю нашої країни. Поетично обдарований Віктор Миколайович Гуца продекламував власний вірш «Пусть 30-40 лет пройдёт…».

До цієї події бібліотекарі підготували і провели огляд літератури з виставки – попередження «Полин Чорнобиля гірчить і досі». З літератури, представленої на виставці, присутні дізналися про історію атомної енергетики, про вплив радіації на живі організми, про допустимі норми опромінення та найпростіші засоби захисту від радіоактивних речовин.