День краєзнавства «Старовинне передмістя Єлизаветграда - Кущівка».

2020-09-18

/Files/images/20200917_131349.jpg

Напередодні святкування Дня міста бібліотека №5 провела День краєзнавства «Старовинне передмістя Єлизаветграда - Кущівка». На захід завітав автор багатьох книг на історичну тематику, письменник Карпов В.Є.

Валентин Євгенович під час інтерактивного спілкування з присутніми відповідав на запитання, поділився маловідомими цікавими історичними фактами і гіпотезами, закликав берегти пам'ять про наше минуле. Особливо сподобалась слухачам його розповідь про варіанти можливого походження назви Кущівка та про запорізького писаря Григорія Куща. Огляд краєзнавчої виставки-подорожі «Кущівські куточки» став яскравою ілюстрацією до його розповіді. Бібліотекарі також підготували краєзнавчу вікторину «Історична спадщина», щоб кожен бажаючий міг продемонструвати свої знання про найбільш важливі факти виникнення міста.