День людей похилого віку

2014-10-01

/Files/images/01-10-14_1119.jpg

Ах, осень, осень, божий дар

В ці осінні дні бібліотека зустрічала своїх поважних читачів квітами та усмішками. Читачам похилого віку часто не вистачає спілкування. Вони відвідують бібліотеку не лише для того, щоб взяти книгу чи прочитати газету, але й щоб зустріти когось, з ким можна погомоніти. Бібліотекарі приділяють цій категорії читачів значно більше уваги, ніж будь-кому іншому. Бесіда-діалог «Ах, осень, осень, божий дар…» була адресована літнім людям. Вони мали змогу відпочити, посміялися, посумували, висловили свої емоції, послухали інших. Корінний Мусій Захарович, наприклад, мешкає у інтернаті, де багато людей його віку, але не знайшов там собі співбесідників, тому що його інтелектуальний рівень досить високий. Він і нині продовжує вчитися, слідкує за новими тенденціями у літературі, цікавиться історією, політикою, бажає спілкуватися з творчими людьми. Він сказав, що наша бібліотека - для його душі відрада; що це одне з небагатьох місць, де він може зустріти цікавих особистостей і говорити, знаючи, що його зрозуміють; а бібліотекарі йому наче родичі. Лариса Арсенійовна Якубенко зауважила, що працівники бібліотеки влаштували своїм читачам справжнє свято.