День бібліографії «Подорож до країни Бібліографії»

2014-10-17

/Files/images/DSC_1508.JPG

На день бібліографії «Подорож до країни Бібліографії» бібліотека запросила юнацтво ЗОШ №30.

Юнаки і дівчата зрозуміли для чого потрібна бібліографія, згадали історію виникнення книгодрукування і перших бібліотек, дізналися більше про світ словників і енциклопедій. Всі активно прийняли участь у вікторині «Хочеш знати все і всіх – другом будь хороших книг». Присутні залюбки демонстрували свої знання, даючи правильні відповіді на питання. Особливо сподобалось присутнім розгадування кросворду «Цікава книжка». Одностайно переможцем був визнаний Коломієць Артем.

Усім, хто завітав у цей день до бібліотеки, було цікаво

• прослухати бесіду біля книжкової виставки: "Не бійтесь заглядати у словник";
  • побувати на веб-уроці: "Подорож до країни Бібліографії";
  • бути присутнім на бібліографічному огляді: "Книги, які знають все";
  • відвідати бібліографічні консультації біля алфавітного та систематичного каталогів;
  • взяти участь у бібліографічній вікторині: "Хочеш знати все і всіх – другом будь хороших книг"