Зустріч з героєм

2014-11-22

/Files/images/SAM_4410.JPG

Бібліотека взяла участь у зустрічі мешканців мікрорайону з учасником антитерористичної операції Віктором Міндюком. Капітан Міндюк влітку цього року виконував бойове завдання в районіСавур-Могили у Донецькій області. Під час обстрілу він врятував життя шістьом пораненим і вивів з-під вогню бойову техніку, за що був нагороджений орденом Богдана Хмельницького. Зустріч проходила в загальноосвітній школі №30. Талановиті учні привітали героя невеличким концертом. Юні актори декламували вірші, співали пісні про мирне небо і щасливе дитинство. Присутні висловили свою пошану і вдячність герою.

Бібліотекарі провели огляд прес-досьє «Події АТО очима кіровоградців» та запросили всіх до читального залу бібліотеки на перегляд відеофільму «Герої АТО».