День нової книги Бюро літературних новинок

2014-12-03

/Files/images/DSC_1557.JPG

49 новинок літератури знайшли своїх прихильників у День нової книги, який відбувся 3 грудня 2014 року в бібліотеці. Перегляди літератури «Усе про всесвіт», «Сучасна українська проза», «Лабіринтами історії», «Романи для дівчат», «Класні історії», інформаційні листки, підготовлені бібліотекарями та проведені експрес-репортажі допомогли присутнім на заході зробити правильний вибір.

Сюрпризом для читачів став роман Лади Лузіної «Київські відьми. Меч і Хрест», всі події якого розгортаються в наші дні, але можна потрапити в минуле і познайомитися з авторами «Трьох богатирів» і «Демона». Більшість читачів з радістю гортали нові романи Бориса Акуніна. Краєзнавців на Дні нової книги чекала значна подія: в бібліотеці з’явилися сім фотоальбомів серії «Кіровоградщина у дзеркалі часу». Слід відзначити, що фотоальбоми милують очі чудовим оформленням, змістовним текстом, якій подається українською, російською і англійською мовами.

Є новинки і для юних читачів. Найменшим радимо казки Леся Місяця, а школярам напевне сподобається повість Єсаулова О. «Канікули для Інформи».

На яскраво оформленій книжковій виставці «Зупинись на хвилинку, подивись на новинки» представлені книги, що можуть задовольнити будь-які смаки наших найвибагливіших читачів. Ті, хто цікавиться історією України, звернули увагу на романи Іваничука Р. «Торговиця», Чемериса В. «Ордер на любов», біографії Богдана Хмельницького, Дмитра Байди-Вишневецького, Павла Скоропадського. До речі, біографічні дослідження видані за програмою «Українська книга». Любителям детективів є робота: неодмінно слід прочитати нові твори Н. Александрової, М. Марта, О. Михалкової, К. Баженової.Н А жінкам, чиї ніжні серця прагнуть романтичного кохання, буде до вподоби книга «На скамейке возле Нотр-Дам» Степановської І.

Читачі задоволені і новою літературою і проведенням дня нової книги. Бершадська Н. відзначила, що недавно отримана література надрукована на якісному папері, вишукано оформлена, з яскравими ілюстраціями, її хочеться взяти до рук. Пані Наталі найбільше сподобався фотоальбом «Декоративно-ужиткове мистецтво Кіровоградщини». Вона щойно стала пенсіонеркою. Деякі речі, зображені на ілюстраціях (наприклад, вишивки) вона хоче повторити і прикрасити ними свою оселю.

Дорогі друзі! Прочитати новинки Ви зможете, ставши читачем нашої бібліотеки. Смачного Вам читання!