Тиждень дитячої та юнацької книги

2013-04-01

«Книга – символ всесвіту, знань, мудрості, бога, істини»

Напередодні весняних канікул у бібліотеці – філії №5 розпочався тиждень дитячої та юнацької книги під гаслом «Книга – символ всесвіту, знань, мудрості, бога, істини».

Відкриття книжкового тижня у бібліотеці розпочалося з літературно–музичної композиції «Хороша книга - просто свято». В ній взяли участь переможці конкурсу «Найкращий відгук на прочитану книгу» серед учнів молодшого шкільного віку. Також цікавою була слайд - вікторина «Веселий день з Сергієм Михалковим» до 100 річчя поета (переможець – Бадін Діма). Діти прийняли активну участь у перегляді слайдів. Впізнали книги за віршами та байками автора, ознайомилися з книжковою виставкою «Український календар – дітям».

Бібліотекарі нагородили своїх найкращих читачів. Ними виявилися 16 користувачів дитячого відділу бібліотеки.

В наступні дні будуть різні заходи: вернісаж дитячої творчості «Я створюю свій світ…», літературна гра «Відгадай книжку», години цікавих повідомлень, огляди книжкових виставок. А ще цікавою буде акція «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу», яку оголосила наша бібліотека. Чекаємо на поповнення книжкового фонду.

Попереду весняні канікули. Діти взяли з бібліотеки нові художні книжки, щоб продовжити свою подорож у світ незвіданого та прекрасного.