День нової книги «Нові книги нового століття»

2016-07-08

/Files/images/DSC_5432.JPG

Кожна нова книга в бібліотеці — це подія, це завжди знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Нова книга приємна на дотик, таємнича за змістом, вона манить, зачаровує.

В Кіровоградській бібліотеці-філії №5 пройшов День нової книги «Нові книги нового століття». В рамках Дня проведено хвилинку інформаційних повідомлень «Дивосвіт нової книги», консультацію «Пошук інформації за допомогою довідково-бібліографічного апарату бібліотеки».

Для дорослих користувачів – відбулася презентація виставки «Зупинись на хвилинку, подивись на новинки», а для молодших – презентація бібліо-стенду «Ми новенькі! Будемо знайомі».

Підлітки із задоволенням прочитають веселу і захоплюючу детективну історію О.Єсаулова «Кіднепінг» з серії «Дитячий детектив» та роман Йоанни Ягелло «Кава з кардамоном». Власне, роман не лише для підлітків, але для жінок будь-якого віку, котрих хвилюють стосунки в родині, перше кохання, старі фотографії та інші пригоди 15-річної Лінки.

Найменші читачі отримали книги видавництва «Балтія-Друк» - «Азбука природи», «Рахівничка для малят» та інші. Художники цього видавництва Софія Євсеєнко та Петро Орловський настільки виразно і яскраво прикрасили зміст своїми ілюстраціями, що навіть дорослі відчувають бажання довго-довго роздивлятися малюнки і милуватися ними.

Добрі книжки можуть не лише піднімати настрій, але й змінювати життя, тому вони завжди користуються попитом. Саме такою є книга «Теплі історії про кохання». Наші читачки вже вишикувались в чергу за нею. А ще для романтиків є нова книга Є. Вільмонт «Интеллигент и две Риты». Давня читачка Литвак Н.В. зраділа цим книгам, але більше вона читає детективи, яких теж багато серед новинок – це твори Литвинових, Г. Щербакової, Є. Михалкової, М. Марта та інших відомих авторів.