Прес-калейдоскоп «Цікавий та корисний журнал «Огородник»

2016-07-15

Вже три роки читач Медвєдєв М. дарує бібліотеці-філії №5 номери журналу «Огородник». У липні цього року журнал святкує ювілей - 20-річчя! Бібліотекарі запросили користувачів на прес-калейдоскоп журналу. Гортаючи його сторінки, можна дізнатися не лише про те, як отримати високі врожаї овочевих культур та правильно доглядати за садом (розділи «Сад» і «Огород»); але й створити на подвір’ї красу і затишок з допомогою декоративних рослин (розділ «Дизайн усадьбы»). Розділ «Домострой» зацікавить навіть тих, хто не має присадибної ділянки. Тут можна знайти матеріали про лікувальні рослини, про здорове харчування. Не обділені увагою і кімнатні квіти. Якщо ви плануєте придбати саджанці рослин, засоби догляду за ними, засоби захисту від шкідників і хвороб, садові інструменти – журнал розповість вам про різноманіття пропозицій на ринку і порадить, як зробити найкращий вибір.

А ще у розділі «Бюро добрых услуг» надруковані адреси приватних колекціонерів і фермерів, що пропонують придбати у них розсаду і посівний матеріал таких сортів, які не зустрінеш у крамницях.

Навіть якщо вас зовсім не цікавить рослинництво – вам точно доведеться колись робити ремонт. «Огородник» знає все про найсучасніші будівельні матеріали та засоби їх використання.

Нашій читачці Осіповій Н.А. сподобалась стаття «Загадочный маис – золото инков». Вона дізналась, як вибрати найсмачнішу кукурудзу, як її правильно зберігати, ще й переписала рецепт кукурудзяної каші – «полєнти».

Присутні зробили висновок, що це змістовне , розумне , дуже корисне для садівників і городників , барвисто оформлене видання .

Ознайомитися з цим журналом Ви зможете за адресою : місто Кіровоград, вул. Водоп’янова, 60.