«Місце зустрічі - бібліотека»

2016-09-16

/Files/images/DSC_5567.JPG

16 вересня в бібліотеці-філії №5 відбувся День відкритих дверей «Місце зустрічі - бібліотека». Цього дня справді було багато зустрічей та спілкування.

Користувачі бібліотеки зустрілися з талановитим письменником, унікальною людиною, Карповим В.Є. Валентин Євгенович відомий, як автор низки науково-популярних праць з історії, філософії, психології, політології та навчальних посібників. Не обійшлося і без сюрпризів. Письменник подарував бібліотеці свою нову книгу «Центр України: читач як свідок» та розповів кілька цікавих фактів з історії міста. Присутні на заході молоді люди уважно слухали його, а потім активно відповідали на питання краєзнавчої вікторини.

Відбулося ще одне знайомство. Самодіяльний поет, член творчого об'єднання "Парус" Михайло Теніченко читав присутнім свої поетичні рядки про рідне місто.

Першокласників запросили на екскурсію бібліотечними залами. Тут малеча мала змогу ознайомитися з творчістю письменників рідного краю, з новою дитячою літературою, сучасними дитячими журналами «Ангелятко», «Єралаш», «Зайка», «Жасмин».

Книжкова виставка «Відкрий для себе рідне місто» знайшла своїх прихильників, які уважно розглядали старі фотографії, гортали сторінки краєзнавчих книг.

Фото на пам'ять додало чудового настрою від спілкування з талановитими людьми.