«І осінь життя буває золотою»

2016-10-01

/Files/images/DSC_5575.JPG

В жовтні до Дня людей літнього віку в читальній залі бібліотеки-філії №5 відбувся вечір-елегія «І осінь життя буває золотою». Гостями були читачі групи «Милосердя» та ветерани праці. З привітанням «А життя, як те поле широке» до присутніх звернувся депутат міськради Кріпак Сергій Володимирович.

«В парку старому листопадить осінь…» – поезія про осінь звучала у виконанні учасників зустрічі.

З огляду літератури, представленої на книжковій викладці «Радість життя», користувачі бібліотеки дізналися, як зберегти здоров’я; як використати вільний час, щоб отримати і користь і задоволення. Всі розвеселилися, хором відповідаючи на питання вікторини по текстам естрадних пісень 80-х років «Згадаймо молодість». Переможцем вікторини стала команда, якою керувала бойова пенсіонерка Дика К.Г.

Сергій Володимирович пригостив усіх смачним тортом. Всі разом чаювали і ділилися спогадами про прожиті роки. Якубенко Лариса Арсенійовна та Мельниченко Людмила Миколаївна відкрили для себе журнали «Рукоделие» та «Дачные советы», поради з яких стануть їм у нагоді.