Свято мікрорайону

2016-10-16

/Files/images/DSC_5629.JPG

Бібліотека-філія №5 долучилася до святкування дня мікрорайону Кущівка.

Захід проводився за сприяння депутата міської ради Кріпака Сергія Володимировича та квартальних комітетів №№10,11,12. Приємно було бачити на заході краєзнавця нашого міста Смотренка Вадима Васильовича та почути у його виконанні гімн мікрорайону «Переулок Вишневий».

Найбільшу увагу організатори свята приділили юним мешканцям Кущівки, адже діти – це майбутнє нашої країни. Кожен бажає, щоб вони жили під мирним сонячним небом. Дітлахи мали можливість не лише відпочити активно, а й отримати чимало подарунків. Дорослих це свято згуртувало і надало сил та натхнення. Святковий настрій підтримував Кіровоградський міський професійний духовий оркестр і вокальні колективи.

Також було організовано яскраве дійство посвяти в козаки. Під звуки козацького маршу хлопці урочисто читали козацьку клятву.

Герой козацького народу, головний отаман Кіровоградського Центрального округу, повний кавалер орденів «Козацька слава» генерал – полковник козацтва Валентин Карпов розповів про звичаї посвячення у козаки та вручив реєстрові грамоти новачкам. Активну участь у театралізованому дійстві посвяти прийняв молодий козак пан Назарій, який в козацькому жупані виконав бойові вправи з батогом.

Багато учасників заходу відвідали бібліотеку та ознайомилися з книжковою виставкою «Козацькій славі жити у віках». Усіх присутніх на святі частували гарячим чаєм та солодощами.

Колектив бібліотеки дякує депутатові за активну громадянську позицію та бажає йому нових звершень у добрих справах.